SeptOral parodont

płyn do płukania jamy ustnej

Do bezpośredniego użycia – bez rozcieńczania

SeptOral parodont – połączenie aktywnych składników: dwuglukonianu chlorheksydyny, mleczanu glinu oraz fluorku sodu. Skutecznie chroni przed: paradontozą, krwawieniem dziąseł, próchnicą i powstawaniem kamienia nazębnego.

Chlorheksydyna – skuteczny środek przeciwbakteryjny i przeciwgrzybiczy, działa na drobnoustroje rozwijające się w przyzębiu. Hamuje powstawanie płytki nazębnej. Działanie antyseptyczne utrzymuje się prze wiele godzin.

Mleczan glinu – posiada właściwości ściągające i przeciwzapalne, przyspiesza proces gojenia błony śluzowej, zmniejsza krwawienie dziąseł oraz chroni przed tworzeniem się kamienia nazębnego.

Fluor – wzmacnia szkliwo, zapobiega próchnicy.

SKUTECZNA HIGIENA JAMY USTNEJ

  • chroni przed paradontozą i krwawieniem dziąseł

  • hamuje powstawanie próchnicy i kamienia nazębnego

  • działa przeciwbakteryjnie i przeciwgrzybiczo

  • wzmacnia szkliwo

  • odświeża oddech

BEZ ALKOHOLU I PARABENÓW

Sposób użycia:

SeptOral parodont jest płynem gotowym do bezpośredniego użycia. Stosować dwa razy dziennie. Napełnić zakrętkę płynem i intensywnie płukać jamę ustną przez ok. 1 minutę. Następnie wypluć. Nie połykać. Nie płukać jamy ustnej wodą po zastosowaniu płynu.

Polecany jest również do płukania jamy ustnej przez osoby używające protezy, aparaty ortodontyczne w celu codziennej pielęgnacji oraz higieny dziąseł.

Produkt nie jest zalecany dzieciom poniżej 7 lat.

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Przechowywać w temperaturze do 25o C w ciemnym miejscu.