polski | english
Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3

W organizmie człowieka lecytyna jest obecna w każdej komórce ciała, zwłaszcza jako składnik błon komórkowych. Lecytyna bierze udział w rozmaitych procesach przemiany materii, jest bardzo ważnym elementem składowym mózgu i tkanki nerwowej.
W skład lecytyny sojowej wchodzą: cholina, inozytol i nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT), które pełnią ważną funkcję w pracy układu nerwowego.
Cholina - służy do produkcji acetylocholiny, która pełni rolę przekaźnika impulsów nerwowych decydujących o prawidłowym przebiegu procesów uczenia się, zapamiętywania, koncentracji umysłowej oraz do regeneracji układu nerwowego.
Inozytol - oddziałuje na metabolizm serotoniny, która jest mediatorem nerwowym wpływającym między innymi na zachowanie dobrego nastroju. Nienasycone kwasy tłuszczowe pełnią rolę składników budulcowych błon komórek nerwowych, odpowiadają za komunikację między komórkami nerwowymi.

Jedna kapsułka zawiera:
1200 mg lecytyny sojowej (niemodyfikowanej genetycznie)
Składniki: żelatyna, glicerol (składniki otoczki), olej słonecznikowy

Lecytyna MEMO 1200 mg polecana jest szczególnie w stanach osłabionej koncentracji, podczas zwiększonej pracy umysłowej oraz nauki a także w warunkach przedłużającego się stresu

Dorośli 1 kapsułka dziennie w trakcie lub po posiłku popijając odpowiednią ilością płynu. Zalecane systematyczne stosowanie przez dłuższy czas. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Kliknij ikonę by pobrać ulotkę:

PDF

© Avec Pharma 2010 Leki ze świata. All Rights Reserved.