Loading...
  • Dołącz do nas!

    Kariera w Avec Pharma

ZOBACZ AKTUALNE OFERTY PRACY

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Farmaceutyczny

Region: wszystkie województwa

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • Nawiązywanie i utrzymywanie stałych relacji z klientami,

  • Realizację wyznaczonych planów sprzedażowych,

  • Promowanie produktów AVEC Pharma w aptekach i sklepach zielarskich,

  • Monitorowanie i raportowanie realizacji zadań,

  • Edukowanie klientów w zakresie oferowanych produktów,

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy w kontaktach z partnerami handlowymi

Oferujemy:

  • Ciekawą, stabilną i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od wyników pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Dobrą atmosferę pracy i partnerskie relacje

  • Możliwość samodzielnego organizowania i planowania pracy

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon służbowy)

  • Umowę o pracę po 3-miesięcznym okresie próbnym

Wymagania:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania

APLIKUJ ONLINE

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez AVEC Pharma Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Beżowa 2.”